sorrend: hsz/oldal:

Pedrinhito  » 2007-03-17 00:32:21

Kitiltva

Hsz.: 6451

Úgy volt,hogy kiadják pc-re,de mégsem tették.
Én is várom a 3-at









Kalmanka  » 2007-03-14 23:30:05

Kitiltva

Hsz.: 1786

a fifa street 2 sincs pcre?én ugy tudtam hogy kiadják de akkor nagy cink...én is ps2n nyomom de már naon uncsi...jöhetne a 3



K@ny@r  » 2007-03-03 21:16:18

Kitiltva

Hsz.: 310

Jó neked! Terempálya van benne?


Pedrinhito  » 2007-03-03 21:02:01

Kitiltva

Hsz.: 6451

biztos lenne olyan hülye,aki úgyis megvenné.
dehát én tolom ps2-n









K@ny@r  » 2007-03-03 20:42:15

Kitiltva

Hsz.: 310

Hát ja. Amúgy azzal indokolják hogy billentyűzeten nem lehetne kivitelezni azt a sokféle cselt, mozgást. De mondjuk úgy megoldható lenne hogy alapkövetelmény lenne PCre a gamepad, amit persze a csomagoláson nagy betűkkel kéne feltűntetni, hogy sok hülye ne vegye meg, ha nincs gampadje.


Pedrinhito  » 2007-03-03 20:24:53

Kitiltva

Hsz.: 6451

kár,hogy nincs pcre









peter135  » 2007-02-24 20:30:48

Kitiltva

Hsz.: 4669

Csúnya kis fórumozók
Warezolni akarnak







Pedrinhito  » 2007-02-24 18:57:25

Kitiltva

Hsz.: 6451

nagyon jó lett szerintem a fifa street,elképesztő cselek vannak benne


Undorító kisteleki,szemét,korrupt mlsz.Meglátjátok visszatérünk,és a FRADI BAJNOK LESZ!
HALA MADRID!!!

johnnyjoker  » 2006-12-30 17:32:48

Kitiltva

Hsz.: 1966

fogjátok már fel hogy ilyen kérdéseknek helye ezen a fórumon nincs!!!
keress rá vagy találj ki valamit, de aki ezek után ilyen kérdést feltesz, az távozik közülünk...




johnnyjoker  » 2006-12-30 15:06:47

Kitiltva

Hsz.: 1966

hölgyeknek sem szabad warezolni
küldtem privit...




johnnyjoker  » 2006-12-27 21:09:02

Kitiltva

Hsz.: 1966

no warez..
jó keresést




zseni@07  » 2006-12-27 21:08:09

Kitiltva

Hsz.: 17

Meg jelent Pc-én ha igen akkor hol lehet letölteni????????????

Hessus  » 2006-07-28 19:57:18

Kitiltva

Hsz.: 1609

ez értelmes volt ...
amugy meg minda3 mez fasza




~~Armin Van Buuren~~
~~PauL VaN DyK~~
~~TranceZone~~


G-Unit

A Real Madrid magyar szurkolói oldala
Real Madrid C.F.

mamate  » 2006-07-28 19:52:34

Kitiltva

Hsz.: 3

szntem,az 1 jó de 2 nem!először nekm tetszett 2 de hamar meguntam és már nemtetszett


Red Devil 02  » 2006-07-08 00:59:27

Kitiltva

Hsz.: 359

Nekem is megvan de szerintem egy darabig el lehet vele játszani, grafika rendben


Glory, Glory Man United











Cartman  » 2006-05-31 18:31:58

Kitiltva

Hsz.: 576

meg és jó szar játék hogy őszinték legyünk


Hajrá Arsenal!!! Go Gunners!!!
Arsenal hivatalos honlapja!
+ egy jó "szar" oldal Gyengeidegzetűek ne nézzék

3bit  » 2006-05-31 16:15:58

Kitiltva

Hsz.: 2067

Urban Freestyle Soccer vkinek megvan ?


http://www.eurosport.com/football/world-cup1/2006/wcteamcentury.shtml#
Mindenki szavazzon az ARANYCSAPATRA!

Darths  » 2006-05-22 23:46:13

Admin

Kitiltva

Hsz.: 164

Mármint PC-re nem fog megjelenni! PS-re már van rég...

-=Darths=- FORCA BARCELONA
www.fmhungary.hu

adam92  » 2006-05-22 13:58:30

Kitiltva

Hsz.: 107

Nem jelent meg és (valószínűleg) nem is fog

R1C0  » 2006-05-22 13:43:15

Kitiltva

Hsz.: 1490

Olyan kérdésem lenne, hogy kiadták-e már PCre??Mert már régóta hirdetik, de sehol-se látom, csak PS2-re láttammeg Xboxra..:(

Darths  » 2006-05-21 15:50:00

Admin

Kitiltva

Hsz.: 164

Szerintem nagyon el lett találva, Utcai foci Rulez, ebben a játékban ott vannak eléggé a cselek nem mondom, van egy pár aminél le esett az állam...