Pedrinhito » 2007-03-17 00:32:21
| Úgy volt,hogy kiadják pc-re,de mégsem tették. Én is várom a 3-at ![]() | |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Kalmanka » 2007-03-14 23:30:05
a fifa street 2 sincs pcre?én ugy tudtam hogy kiadják de akkor nagy cink...én is ps2n nyomom de már naon uncsi...jöhetne a 3 ![]() | |
![]() |
Pedrinhito » 2007-03-03 21:02:01
| biztos lenne olyan hülye,aki úgyis megvenné. dehát én tolom ps2-n ![]() | |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
K@ny@r » 2007-03-03 20:42:15
| Hát ja. Amúgy azzal indokolják hogy billentyűzeten nem lehetne kivitelezni azt a sokféle cselt, mozgást. De mondjuk úgy megoldható lenne hogy alapkövetelmény lenne PCre a gamepad, amit persze a csomagoláson nagy betűkkel kéne feltűntetni, hogy sok hülye ne vegye meg, ha nincs gampadje. | |
![]() |
Pedrinhito » 2007-02-24 18:57:25
nagyon jó lett szerintem a fifa street,elképesztő cselek vannak benne![]() | |
Undorító kisteleki,szemét,korrupt mlsz.Meglátjátok visszatérünk,és a FRADI BAJNOK LESZ! HALA MADRID!!! |
johnnyjoker » 2006-12-30 17:32:48
| fogjátok már fel hogy ilyen kérdéseknek helye ezen a fórumon nincs!!! keress rá vagy találj ki valamit, de aki ezek után ilyen kérdést feltesz, az távozik közülünk... | |
![]() ![]() |
zseni@07 » 2006-12-27 21:08:09
Meg jelent Pc-én ha igen akkor hol lehet letölteni????????????
Hessus » 2006-07-28 19:57:18
| ez értelmes volt ... amugy meg minda3 mez fasza ![]() | |
~~Armin Van Buuren~~ ~~PauL VaN DyK~~ ~~TranceZone~~ G-Unit A Real Madrid magyar szurkolói oldala Real Madrid C.F. |
mamate » 2006-07-28 19:52:34
| szntem,az 1 jó de 2 nem!először nekm tetszett 2 de hamar meguntam és már nemtetszett | |
![]() |
Red Devil 02 » 2006-07-08 00:59:27
| Nekem is megvan de szerintem egy darabig el lehet vele játszani, grafika rendben | |
Glory, Glory Man United |
Cartman » 2006-05-31 18:31:58
meg és jó szar játék hogy őszinték legyünk | |
Hajrá Arsenal!!! Arsenal hivatalos honlapja! + egy jó "szar" oldal Gyengeidegzetűek ne nézzék |
3bit » 2006-05-31 16:15:58
| Urban Freestyle Soccer vkinek megvan ? | |
http://www.eurosport.com/football/world-cup1/2006/wcteamcentury.shtml# Mindenki szavazzon az ARANYCSAPATRA! |
R1C0 » 2006-05-22 13:43:15
Olyan kérdésem lenne, hogy kiadták-e már PCre??Mert már régóta hirdetik, de sehol-se látom, csak PS2-re láttammeg Xboxra..:(
Darths » 2006-05-21 15:50:00
Hsz.: 164
Szerintem nagyon el lett találva, Utcai foci Rulez, ebben a játékban ott vannak eléggé a cselek nem mondom, van egy pár aminél le esett az állam...














Terempálya van benne? 












