Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 3  Előre
sorrend: hsz/oldal: oldal:

robertocarlos  » 2009-04-03 21:34:08

Admin

Kitiltva

Hsz.: 1428

Nekem a karrier része nem nagyon tetszett.A haverok ellen jó,de eredetibe nem éri megvenni.

HALA REAL MADRID!!!!!!!!

gta77  » 2009-01-04 14:23:55

Kitiltva

Hsz.: 1445

elég gáz gamelol



Cesc Fabregas  » 2008-06-16 23:39:51

Kitiltva

Hsz.: 1883

Én már azt is megbántam ,hogy egyáltalán a demóját letöltöttem.
Amilyen hamar csak lehetett, letöröltem, mert még a végén megbetegedett volna a kis drága...




ARSENAL FC BLOG!
GO GUNNERS!!!

BRYAN21  » 2008-06-16 14:52:08

Kitiltva

Hsz.: 480

Uhh.. Akkor inkább maradok a 08-nál.






Oldalam: airshowinfo.extra.hu


Xabinho87  » 2008-06-16 14:49:07

Kitiltva

Hsz.: 6463

Szörnyű, borzalmas, rémálom az egész! Úgy szar az egész ahogy van! Még a dvd-t is sajnálom, amire kiírtam!

BRYAN21  » 2008-06-16 14:40:27

Kitiltva

Hsz.: 480

Miért? Nem lett olyan jó?






Oldalam: airshowinfo.extra.hu


tomi888  » 2008-06-16 14:17:21

Kitiltva

Hsz.: 2257

Nem fogják.De szerintem ne is akard....





BRYAN21  » 2008-06-16 14:01:44

Kitiltva

Hsz.: 480

Ezt nem akarják kiadni PC-re? Jó lenne pedig...






Oldalam: airshowinfo.extra.hu


Botinho  » 2008-06-07 19:02:40

Kitiltva

Hsz.: 73

nekem tetszett a játék

SzabiRE7  » 2008-03-19 16:15:39

Kitiltva

Hsz.: 820

GONDOLOM A GRAFIKÁÉRT MEGINT NAGYON KITETTEK,CSAK HÁT MAGA A JÁTÉK NEM JÓ...nba-s utcai játékok közül van pl jó(NBA Street Homecourt)sztem a grafika mellett ajáték is jó...


Szabi A legjobb csapat!Az NBA hivatalos honlapja...A kedvenc sportújságom...

tomi888  » 2008-03-18 19:02:31

Kitiltva

Hsz.: 2257

Kijelenthető:Nem jó játék.Nekem elég nagy csalódás volt.Az egy az igazi!





cannibal  » 2008-03-18 18:44:59

Kitiltva

Hsz.: 1325

PCGuru osztályzás: 40%...


Xabinho87  » 2008-03-18 18:39:35

Kitiltva

Hsz.: 6463

Nem.



vasarmilan  » 2008-03-18 18:37:45

Kitiltva

Hsz.: 410

Mennyire szoktak jók lenni az FS-ek? Érdemes megvenni?


Hajrá MTK!
Forza Milan!

Xabinho87  » 2008-02-07 17:54:32

Kitiltva

Hsz.: 6463

22.-én.




CesarVialpando  » 2008-02-07 17:00:46

Kitiltva

Hsz.: 506

mikor fogjálk kiadni a fs 3-at?


http://img87.imageshack.us/img87/2748/userbar583337kv9.gif

Tomee99  » 2008-02-02 18:10:04

Kitiltva

Hsz.: 71

kösz

peter135  » 2008-02-01 20:58:01

Kitiltva

Hsz.: 4669

*ki adják-e?

Amúgy nem.



Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek amíg élek!

Arsenal BLOG!

Tomee99  » 2008-02-01 20:53:27

Kitiltva

Hsz.: 71

sziasztok!!
azt szeretném megkérdezni,hogy a game-t ki-e adják pc-re?
előre is köszönöm

crna_  » 2008-01-22 12:28:33

Kitiltva

Hsz.: 789

Igen, és? Akinek minőség kell, az megfizeti


Soha ne vitatkozz adminokkal. Lesüllyedsz az ő szintjükre, és még ki is bannolnak.

Az FH legjobb topicja

Butadmin: Razz999, Emperror, Pedri, Ovarusz, 555shoe, mczolly

Top userek: Casillas, Dorkins, quacky, R1CO

ricsi  » 2008-01-05 14:00:33

Kitiltva

Hsz.: 546

Hát én úgy hallottam és az új játékok amelyek jók 15-16-17 ezer Ft


A legjobb oldal a világon!!

HAJRÁ LILÁK! HAJRÁ ÚJPEST!!



Az oldalam! Nézd meg! Köszi

FALÚVÉGÉN VAN EGY WC
ODA VALÓ AZ FTC

ZSIROSKENYÉR-FOKHAGYMA
FRADIDRUKKER-MINDMARHA

1 FORINT A MELEGLÁNGOS
KIKAPOTT A FERENCVÁROS


Pedrinhito  » 2008-01-05 13:37:39

Kitiltva

Hsz.: 6451

nem kell odaírni, hogy mi off, és mi nem, el tudom dönteni

tozso: bocs, tényleg egy rohadék vagyok, amiért próbálom megakadályozni az offolást. javaslom a pm használatát

Egyébként, kíváncsian várom én is, hogy a 2. részt mennyire tudja majd felülmúlni a játék








A Télen
Érkezett:Igor Pisanjuk, Paul Shaw, Szalai Tamás, Holczer Ádám
Távozott: Szabó Kálmán
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I.FHattrick Cup Ezüstérmes!
Minden idők 3. legaktívabb Fórumozója!

tozso14  » 2008-01-05 09:32:43

Kitiltva

Hsz.: 2629

kíváncsi leszek a cselekre (nem off hsz, nem kell törölni)

(kösz pedri, most biztos nem olvasta az akinek írtam azt a hszt amit kitöröltél)





Bannolások száma: 6

Bocsánatkérések száma: 13

angyaladi  » 2008-01-05 08:21:06

Kitiltva

Hsz.: 73

17 ezer ft lessz???mondjuk nekem nincs ps-em de akkor is ilyen drága?gépre is kiadhatnák bbár 1 kicsit nehéz lenne!én régebben jácottam a fifa street 2-ve az naon jó volt!haverom biztos megveszi ezt is!kívancsian várom

ricsi  » 2008-01-04 18:27:30

Kitiltva

Hsz.: 546

Sztem jó lezs anon és meg is veszem, képek alapján jónak néz ki. Nem érdkel az a 17 ezer FT. És befejezhetnétek!!!!!


A legjobb oldal a világon!!

HAJRÁ LILÁK! HAJRÁ ÚJPEST!!



Az oldalam! Nézd meg! Köszi

FALÚVÉGÉN VAN EGY WC
ODA VALÓ AZ FTC

ZSIROSKENYÉR-FOKHAGYMA
FRADIDRUKKER-MINDMARHA

1 FORINT A MELEGLÁNGOS
KIKAPOTT A FERENCVÁROS


Pedrinhito  » 2008-01-04 18:27:26

Kitiltva

Hsz.: 6451

örülök, hogy ennyire képben vagy, hogy kinek mi a dolga. Neked userként csak annyi, hogy betartsd a szabályokat, de látom ez nem sikerül. Igenis kezdtétek szétoffolni a topicot, jogosan szóltam, nehogymár neked álljon feljebb. Ez az utolsó hsz, amit bennhagyok, és nem ide kapcsolódik








A Télen
Érkezett:Igor Pisanjuk, Paul Shaw, Szalai Tamás, Holczer Ádám
Távozott: Szabó Kálmán
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I.FHattrick Cup Ezüstérmes!
Minden idők 3. legaktívabb Fórumozója!

EnDRe üzenete:
buzi berki

Casillas  » 2008-01-04 18:25:40

Kitiltva

Hsz.: 8442

ez a hsz nem off, nézzétek csak: sose játszottam FIFA STREETtel, nem is fogok.

(fabregas: nem volt kitétel az évszám, azt mondtad soha nem csinálta, és nem is fogja soha pályán megcsinálni a cseleket, ezt megcáfolta a videó, ennyi, nem értem minek ragozod tovább, senki nem állította hogy múlt szombaton csinálta ezeket)





Antiviola  » 2008-01-04 18:24:04

Kitiltva

Hsz.: 18

a PS3 csak akkor jó ha az ember milliomos...


...

quacky  » 2008-01-04 18:23:33

Kitiltva

Hsz.: 2871

Tényleg marhanagy off hogy a játék topikjába beírja hogy érdekli a játék. Attól még hogy rímek topikba te mondod meg miről legyen szó, nem te vagy a fórum koordinátora. Mivel dőltbetűvel írom ez fontos, és felsőbbrendű, és ha ilyennel van akkor nem baj hogy ugyanúgy nem kapcsolódik a témához.




Pedrinhito  » 2008-01-04 18:10:38

Kitiltva

Hsz.: 6451

tozso! rád is vonatkozik, amit írtam








A Télen
Érkezett:Igor Pisanjuk, Paul Shaw, Szalai Tamás, Holczer Ádám
Távozott: Szabó Kálmán
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I.FHattrick Cup Ezüstérmes!
Minden idők 3. legaktívabb Fórumozója!

EnDRe üzenete:
buzi berki

Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 3  Előre