Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 3
Előre
robertocarlos » 2009-04-03 21:34:08
Hsz.: 1428
Nekem a karrier része nem nagyon tetszett.A haverok ellen jó,de eredetibe nem éri megvenni.

HALA REAL MADRID!!!!!!!!

HALA REAL MADRID!!!!!!!!
Cesc Fabregas » 2008-06-16 23:39:51
| Én már azt is megbántam ,hogy egyáltalán a demóját letöltöttem. Amilyen hamar csak lehetett, letöröltem, mert még a végén megbetegedett volna a kis drága... | |
![]() ARSENAL FC BLOG! GO GUNNERS!!! |
BRYAN21 » 2008-06-16 14:52:08
Uhh.. Akkor inkább maradok a 08-nál. | |
![]() ![]() ![]() ![]() Oldalam: airshowinfo.extra.hu ![]() |
Xabinho87 » 2008-06-16 14:49:07
Szörnyű, borzalmas, rémálom az egész! Úgy szar az egész ahogy van! Még a dvd-t is sajnálom, amire kiírtam!
BRYAN21 » 2008-06-16 14:01:44
| Ezt nem akarják kiadni PC-re? Jó lenne pedig... | |
![]() ![]() ![]() ![]() Oldalam: airshowinfo.extra.hu ![]() |
SzabiRE7 » 2008-03-19 16:15:39
| GONDOLOM A GRAFIKÁÉRT MEGINT NAGYON KITETTEK,CSAK HÁT MAGA A JÁTÉK NEM JÓ...nba-s utcai játékok közül van pl jó(NBA Street Homecourt)sztem a grafika mellett ajáték is jó... | |
Szabi A legjobb csapat!Az NBA hivatalos honlapja...A kedvenc sportújságom...![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
tomi888 » 2008-03-18 19:02:31
| Kijelenthető:Nem jó játék.Nekem elég nagy csalódás volt.Az egy az igazi! | |
![]() ![]() ![]() ![]() |
vasarmilan » 2008-03-18 18:37:45
| Mennyire szoktak jók lenni az FS-ek? Érdemes megvenni? | |
Hajrá MTK! Forza Milan! |
CesarVialpando » 2008-02-07 17:00:46
| mikor fogjálk kiadni a fs 3-at? | |
http://img87.imageshack.us/img87/2748/userbar583337kv9.gif |
peter135 » 2008-02-01 20:58:01
| *ki adják-e? Amúgy nem. | |
![]() Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek amíg élek! Arsenal BLOG! |
Tomee99 » 2008-02-01 20:53:27
sziasztok!!
azt szeretném megkérdezni,hogy a game-t ki-e adják pc-re?
előre is köszönöm
azt szeretném megkérdezni,hogy a game-t ki-e adják pc-re?
előre is köszönöm
crna_ » 2008-01-22 12:28:33
| Igen, és? Akinek minőség kell, az megfizeti | |
Soha ne vitatkozz adminokkal. Lesüllyedsz az ő szintjükre, és még ki is bannolnak. Az FH legjobb topicja Butadmin: Razz999, Emperror, Pedri, Ovarusz, 555shoe, mczolly Top userek: Casillas, Dorkins, quacky, R1CO |
ricsi » 2008-01-05 14:00:33
| Hát én úgy hallottam és az új játékok amelyek jók 15-16-17 ezer Ft | |
A legjobb oldal a világon!! HAJRÁ LILÁK! HAJRÁ ÚJPEST!! Az oldalam! Nézd meg! Köszi FALÚVÉGÉN VAN EGY WC ODA VALÓ AZ FTC ZSIROSKENYÉR-FOKHAGYMA FRADIDRUKKER-MINDMARHA 1 FORINT A MELEGLÁNGOS KIKAPOTT A FERENCVÁROS |
Pedrinhito » 2008-01-05 13:37:39
nem kell odaírni, hogy mi off, és mi nem, el tudom dönteni tozso: bocs, tényleg egy rohadék vagyok, amiért próbálom megakadályozni az offolást. javaslom a pm használatát Egyébként, kíváncsian várom én is, hogy a 2. részt mennyire tudja majd felülmúlni a játék | |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() A Télen Érkezett:Igor Pisanjuk, Paul Shaw, Szalai Tamás, Holczer Ádám Távozott: Szabó Kálmán ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- I.FHattrick Cup Ezüstérmes! Minden idők 3. legaktívabb Fórumozója! |
tozso14 » 2008-01-05 09:32:43
| kíváncsi leszek a cselekre (nem off hsz, nem kell törölni) (kösz pedri, most biztos nem olvasta az akinek írtam azt a hszt amit kitöröltél) ![]() | |
![]() ![]() ![]() |
angyaladi » 2008-01-05 08:21:06
17 ezer ft lessz???mondjuk nekem nincs ps-em de akkor is ilyen drága?gépre is kiadhatnák bbár 1 kicsit nehéz lenne!én régebben jácottam a fifa street 2-ve az naon jó volt!haverom biztos megveszi ezt is!kívancsian várom
ricsi » 2008-01-04 18:27:30
| Sztem jó lezs anon és meg is veszem, képek alapján jónak néz ki. Nem érdkel az a 17 ezer FT. És befejezhetnétek!!!!! | |
A legjobb oldal a világon!! HAJRÁ LILÁK! HAJRÁ ÚJPEST!! Az oldalam! Nézd meg! Köszi FALÚVÉGÉN VAN EGY WC ODA VALÓ AZ FTC ZSIROSKENYÉR-FOKHAGYMA FRADIDRUKKER-MINDMARHA 1 FORINT A MELEGLÁNGOS KIKAPOTT A FERENCVÁROS |
Pedrinhito » 2008-01-04 18:27:26
| örülök, hogy ennyire képben vagy, hogy kinek mi a dolga. Neked userként csak annyi, hogy betartsd a szabályokat, de látom ez nem sikerül. Igenis kezdtétek szétoffolni a topicot, jogosan szóltam, nehogymár neked álljon feljebb. Ez az utolsó hsz, amit bennhagyok, és nem ide kapcsolódik | |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() A Télen Érkezett:Igor Pisanjuk, Paul Shaw, Szalai Tamás, Holczer Ádám Távozott: Szabó Kálmán ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- I.FHattrick Cup Ezüstérmes! Minden idők 3. legaktívabb Fórumozója! EnDRe üzenete: buzi berki ![]() |
Casillas » 2008-01-04 18:25:40
| ez a hsz nem off, nézzétek csak: sose játszottam FIFA STREETtel, nem is fogok. (fabregas: nem volt kitétel az évszám, azt mondtad soha nem csinálta, és nem is fogja soha pályán megcsinálni a cseleket, ezt megcáfolta a videó, ennyi, nem értem minek ragozod tovább, senki nem állította hogy múlt szombaton csinálta ezeket) | |
![]() ![]() ![]() |
quacky » 2008-01-04 18:23:33
| Tényleg marhanagy off hogy a játék topikjába beírja hogy érdekli a játék. Attól még hogy rímek topikba te mondod meg miről legyen szó, nem te vagy a fórum koordinátora. Mivel dőltbetűvel írom ez fontos, és felsőbbrendű, és ha ilyennel van akkor nem baj hogy ugyanúgy nem kapcsolódik a témához. | |
![]() |
Pedrinhito » 2008-01-04 18:10:38
| tozso! rád is vonatkozik, amit írtam | |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() A Télen Érkezett:Igor Pisanjuk, Paul Shaw, Szalai Tamás, Holczer Ádám Távozott: Szabó Kálmán ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- I.FHattrick Cup Ezüstérmes! Minden idők 3. legaktívabb Fórumozója! EnDRe üzenete: buzi berki ![]() |
Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 3
Előre

lol




































