Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 2
Előre
adam121 » 2009-03-21 15:33:38
| nállad mérd olyan sok ? | |
![]() ![]() Pendulum most és mindörökké. A legjobb zenekar:Pendulum |
Mago(R) » 2009-03-20 14:54:52
| Nos, igen. CD Galaxis. Ha ott nem akkor nálam. De tőlem drága sajnos. Mindimum 40k. | |
**** A labdát lehet pattogtatni, dobni, vezetni, dédelgetni, fejelni, ütni, rúgni... De vannak akik másképp mozgatják a bőrt! ********** SAY NO TO WAREZ ************ SAY NO TO RACISM ********** |
adam121 » 2009-03-20 13:38:17
lenne 1 kérdésem a fs 2004-et lehet még valahol kapni ? | |
![]() ![]() Pendulum most és mindörökké. A legjobb zenekar:Pendulum |
Mago(R) » 2009-03-02 00:51:25
nem rossz az csak a kihasználtsággal vannak bajok. mert a sok gomb meg a funkciók nemtudom. egy valódi pilótafülke sokkal jobb mint hajtóműindítás alt+e (mondjuk én egérrel nyomatom a kapcsolókat a PMDG 7378NG-ben de ez más kérdés) | |
**** A labdát lehet pattogtatni, dobni, vezetni, dédelgetni, fejelni, ütni, rúgni... De vannak akik másképp mozgatják a bőrt! ********** SAY NO TO WAREZ ************ SAY NO TO RACISM ********** |
Kicsúr » 2009-02-23 22:25:27
Hsz.: 1176
| Nekem amúgy saitek st90-esem van és meg is vagyok vele elégedve! | |
![]() |
Kicsúr » 2009-02-23 22:23:42
Hsz.: 1176
| De királyság! Nem is tudtam, hogy a kedvenc szimulátoromnak is itt van topicja! Repülés 4ever! Apám pilóta, asszem én is vmi olyasmi akarok lenni, szal FS-en gyakorlok, de komolyan, nem csak játszok! | |
![]() |
csato » 2008-12-25 22:01:32
Köszönöm szépen a tanácsokat. Elkezdtem...érdekes...nem adom fel ![]() | |
![]() ![]() |
Mago(R) » 2008-12-23 17:38:19
| Hát a "profiságom" abban merül ki, hogy én a való életben repülök. Tehát csak ehhez hasonlítva tudok neked tanácsot adni. Ha komolyabban szeretnél otthon repülgetni, akkor mindenképpen ajánlott egy joystick beszerzése. Ez tulajdonképpen mindegy milyen, nekem egy Saitek X52pro-m van. Azután érdemes a játékba beépített toturiálok végigrepülése. Tehát a singleengine, multiengine és airline fokozatok megszerzése a játékban. Elég ha csak ezeken keresztül megismerkedsz magával a programmal és a beépített gyári gépekkel. Tehát a Cessna Skyhawk, Piper, B767. Ha már úgyérzed ismered a programot és otthonosan mozogsz a virtuális légtérben, akkor érdemes ellátogatni a VACCHUN oktató részlegére (a link oda vezet). Itt pdf formátumban mindent megtalálsz ami csak kellhet. Viszont a komolyabb repüléshez, szükséged lesz egy komolyabb kiegészítésre is a játékhoz. A lent leírt gyártóktól érdemes ezeket beszerezni. Tehát a PMDG-től a Boeing 737-800NG repülőt, ami igen részletesen ábrázolja a valódi 737-es pilótafülkét és olyan navigációs rendszereket is beleépítettek, melyekkel egy valódi gépen sem jönnél zavarba. Itt érdemes elolvasni az "FMC" üzemeltetési útmutatóját. Ez eredeti nyelven a programcsomagban van benne, de a google segítségével magyarul is ráakadhatsz. Ajánlott olvasmány egyébként, ha szeretnél tényleg komolyan belemerüni a témába "Háy György: Amit a repülésről tudni kell" című könyve. Továbbá tudni kell azt is, hogy ha online szeretnél repülni és igazi élő emberek irányítása alatt ténykedni, akkor ajánlom a VATSIM rendszer használatát. Ide természetesen Sqawk Box-ra is szükséged van, amit innen beszerezhetsz. Ha kérdésed van csak írj bátran. A repülésrőlis bátran kérdezhetsz. | |
**** A labdát lehet pattogtatni, dobni, vezetni, dédelgetni, fejelni, ütni, rúgni... De vannak akik másképp mozgatják a bőrt! ********** SAY NO TO WAREZ ************ SAY NO TO RACISM ********** |
csato » 2008-12-23 11:57:48
Mago(R) : A mai nap elkezdem játszani a játékot. Téged, mint profit kérdeznélek, hogy mivel érdemes kezdeni a játékot (MFS 2004)? Ahogy látom, illetve hallotam elég komoly játék, kíván valami szakirodalmat? Engem komolyan érdekelne a dolog, szoval ha van rám szabad 5 perced, segíts Előre is köszi mindent.ui.: Milyen kiegek telepítésével éri meg kezdeni, miután beletanultam? Üdv.: Csato ui2.: Kellemes ünnepeket mindenkinek. | |
![]() ![]() |
Mago(R) » 2008-12-23 09:53:03
| Az egyik legjobb freeware oldal a SimAviation , itt vannak jó skinek meg repterek mindegyik FS-hez. Ha meg kell egy reptérnek a valós scenerye akkor Vroute.info nevű programot ajánlom. Itt tudsz tervezni útvonalat és felajánlja a departure és az arrival reptér sceneryét. Megvásárolható kiegekből pedig a Lago termékeket ajánlom. Városonként vásárolhatod meg, csak nagyon gyorsan fogynak. Simulációs élmény fokozásához pedig PMDG bármelyik kiegészítőjét. Ezek sem horribilisan drágák. Infoért olvasd el a mazsinak szánt üzenetemet. ---------- mazsi: az FS sorozat nem az akcióról szól, meg arról, hogy lásd az utasokat a fedélzeten. Ferihegyen található középeurópa egyik legmodernebb boeing 737-8NG szimulátora és az is a microsoft által fejlesztett FS motoron alapul (nem csak grafikai, hanme fizika, műszerek, időjárás). Több cég fog össze egy ilyen projekthez általában, az MS, Lago, PMDG, SV fejlesztéseit pakolják bele a szimulátorokba. Ugyanis a pilóta ezekbena szimulátorokban tud felkészülni a valós vészhelyzetekre. Az FS sorozat pedig ezt lehetővé teszi otthon a karosszékben is. | |
**** A labdát lehet pattogtatni, dobni, vezetni, dédelgetni, fejelni, ütni, rúgni... De vannak akik másképp mozgatják a bőrt! ********** SAY NO TO WAREZ ************ SAY NO TO RACISM ********** |
Mazsi1236 » 2008-12-23 03:02:57
| főleg hogy utasokat se tudtam szállítani | |
Ha drágállod a tanulás lehetőségét, akkor alkalmazkodj a tanulatlanság árához! |
Mazsi1236 » 2008-12-23 03:02:36
| nem tudom mért, nekem nem jött be a játék. maga a repülés élménye feldobott, meg az irányítás, de mivel nem volt benne semmi akció, semmi váratlan dolog így nem volt nehéz bele unni egy valós időben mért 2,5 órás útba... | |
Ha drágállod a tanulás lehetőségét, akkor alkalmazkodj a tanulatlanság árához! |
Peter1987 » 2008-09-04 08:15:18
Nekem is megvan az FS2004 és nagyon jó, élvezet benne éjjel repülni!
Egyébként az FSX demót próbáltam és semmi bajom nem volt vele, eszméletlen jól nézett ki még a régi videókártyámmal is (7600GS), az újjal(9600GT) már tuti simán menne, de még nem próbáltam!
Tényleg egyébként az engem is érdekelne hogy FS2004-hez vannak-e igényes freeware cuccok valahol? Mert már próbáltam ezt meg azt de törlésre kerültek, viszont tényleg szeretném bővíteni picit! Lehet, hogy megveszek majd egy-két hivatalos kiegészítőt is, csak azokból tuti nem tudok sokat mert elég drágák!
Egyébként az FSX demót próbáltam és semmi bajom nem volt vele, eszméletlen jól nézett ki még a régi videókártyámmal is (7600GS), az újjal(9600GT) már tuti simán menne, de még nem próbáltam! Tényleg egyébként az engem is érdekelne hogy FS2004-hez vannak-e igényes freeware cuccok valahol? Mert már próbáltam ezt meg azt de törlésre kerültek, viszont tényleg szeretném bővíteni picit! Lehet, hogy megveszek majd egy-két hivatalos kiegészítőt is, csak azokból tuti nem tudok sokat mert elég drágák!
Mago(R) » 2008-08-23 23:20:52
| Akik szeretik az online fuvarozást, azoknak a VATSIM-en elérhető a SB4 open beta. Teljesen FSX kompatinilis, de a legfrisebb FSUI kell hozzá. Plusz: elérhető a VRoute legujabb verziója, igaz 10 dolcsi körül van de megéri. (az igyenesen is vratak ráncot!) És a legujabb ARIAC szintén 10 dolmány de az FCO-k elfogadják a 07-es inygenest is. De 10 dolliért 3 frissitést lehet viini, szal 1 évig sztem simán megy, de lehet csak félig. (www.navigraph.com) | |
***Van egy bizonyos FIFA hangulat, ami pótolhatatlan, ami miatt nem lehet letenni, aminek köze van a focimecsek varázslatos, forrongó hangulatához! **** A labdát lehet pattogtatni, dobni, vezetni, dédelgetni, fejelni, ütni, rúgni... De vannak akik másképp mozgatják a bőrt! ![]() |
adebayor » 2008-01-05 08:42:07
csá. valaki tud olyan ingyenes letöltőoldalt az FS2004-hez, ahol a cuccok könnyen telepíthetők?
quacky » 2007-05-22 22:06:59
| ez nem egy játék hanem egy szimulátor (a játék nevében szereplő Simulator szó is erre utal) | |
![]() kulák, konzolköcsög, csatöbbi :{ |
Antimod » 2007-05-22 16:28:53
Egyetértek, elég sokáig intenzíven repültem, és a 2004 még mindig baromi jó, ha megvannak a nélkülözhetetlen kiegészítők.
Valahogy az az érzésem, hogy az M$ nagyon elcseszte az FSX-et. Szép, van benne néhány újítás, az tény, de ha összevetjük a gépigénnyel, akkor botrány... mindenesetre ha valaki FSX-ezik, akkor feltétlenül tegye fel az SP1-et és nézzen utána hackeknek és beállításoknak, azokkal állítólag egész elviselhető szinten lehet futtatni.
Valahogy az az érzésem, hogy az M$ nagyon elcseszte az FSX-et. Szép, van benne néhány újítás, az tény, de ha összevetjük a gépigénnyel, akkor botrány... mindenesetre ha valaki FSX-ezik, akkor feltétlenül tegye fel az SP1-et és nézzen utána hackeknek és beállításoknak, azokkal állítólag egész elviselhető szinten lehet futtatni.
Pedrinhito » 2007-03-12 21:20:33
Ezt a játékot elképesztően nehéz kezelni(legalábbis nekem) | |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Mago(R) » 2007-03-04 10:21:14
Én mint ifjú pilótanővendél ugyérzem hozzá szólok ehhez a topichoz ![]() Az FSX tény és való szép és jó, meg divatos. Viszont most lehet mindenki csúnyán néz majd, én inkább az FS2004-et ajánlom mindnekinek. Ugyanis az FSX nagy gépigénye csak a grafikai megjelnítés miatt ilyen magas. Realizmusba nem sokat fejlődött a 2004-hze képest (és itt most megis cáfolom a sok cikket ami pont ennek ellenkezőjéről szól). Egy Saitek X52-vel teszteltem a kettő kzötti különbséget. Az FS2004-be egy Cessna Skyhawk-al emelkedtem a magasba csakúgy mint az FSX-be. A realitást maxra tolva tapasztaltam a különbőző erőhatásokat, és aerodinamikai "alhúzásokat" amik az egy légcsavaros gépeken történnek. Különbség nem volt... És ami a legnagyobb hiba: egyik verzióba sem estek dugóba a gépek!!! Akár mit is csináltam, semmi... Nos én megvárnám a helyetekben az FSXI-et hátha javítanak vmit a fiúk Addig is FS2004 ![]() | |
***Van egy bizonyos FIFA hangulat, ami pótolhatatlan, ami miatt nem lehet letenni, aminek köze van a focimecsek varázslatos, forrongó hangulatához! |
Casillas » 2006-12-16 17:56:03
Xabinho87 » 2006-12-15 19:37:18
Ez a gépigénye???? Mert ez nem hinném, hogy átlag emberek közül bárkinek is menne. 20-ból 1 embernek megy rajta. 2GB ram?? A Crysis -nak nagy nagy gépigénye kell és megis látszik a videókból. De nem kell 2GB ram+4500+-os proci! | |
SZÉP VOLT SCHUMI!!!!!!! ![]() ![]() ![]() ![]() |
Antimod » 2006-11-23 15:44:24
Elvileg már megjelent. A Deluxe 26 ezer forint. 
Egyébként nem ez a fő gond vele, hanem az, hogy rendkívül gépigényes. Már ha valakinek igénye van a 25 FPS-re.

Egyébként nem ez a fő gond vele, hanem az, hogy rendkívül gépigényes. Már ha valakinek igénye van a 25 FPS-re.
ROGI » 2006-10-10 17:06:51
| Nem tudjátok mikor jelenik meg Magyarországon a Flight Simulator X? | |
Your world, your belief. |
quacky » 2006-10-10 15:03:58
| na szedem, lazán 2dvd, 13gb-t install fell, első má lenvan "AMD X2 4600+, GEforce7950GT 512M, 2G RAM, minden high-on+anisotropic+antialising+scenery cast shadows, Ferihegynél, clear sky, nappal, 8-16 fps....ajajj" upsz :\ | |
Újreget szivatni jó, hollári hollári hó. top szmötyiz: xabi alonso, vazza, ginho, tozso14, razz999, csato, stitch90 díszpolgár szmötyi: kaszokoma ha egy jelenlegi szmötyi szmötyi listát készít akkor a saját szmötyiségét szmötyinégyzetre emeli ![]() simplesig user |
codfan » 2006-08-11 01:33:21
ezt nemértem de biztos egy nagyon erős kritika volt a családom részére úgyhogy most elmegyek sírni
Casillas » 2006-08-11 01:29:47
codfan » 2006-08-11 01:27:13
hat nekem 1280*1024-ben megy maxon, eleg randak a te kepeid ahhoz kepest sajna
Casillas » 2006-08-11 01:22:21
| kijött az fsx demo leszálltam félreálltam, mögöttem felszállnak | |
![]() SAÚFK | ELK | HBPFK | FMÉHFK ![]() ![]() |
Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 2
Előre

































