Norb0 » 2008-11-21 21:13:11
| Rákerestem, de nem találtam semmit. Mintha nem is létezne. Tudnál kinket adni? thx | |
![]() ![]() ![]() ![]() |
vargapeter » 2008-08-10 15:01:59
Eszembe jutott a másik név,asszem valami Car Industri vagy mi ![]() | |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Szeptemberbe jön az új MetallicA album!jeeeeeeee! |
Norb0 » 2008-08-09 18:21:31
Csak újra akartam éleszteni a topikot, hogy háromnál több játékosa legyem ![]() | |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
vargapeter » 2008-08-08 12:15:44
annak elvileg van valami másik neve,én azzal játszottam,szal benne vagyok abba a háromba ![]() | |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Szeptemberbe jön az új MetallicA album!jeeeeeeee! |
mczolly » 2008-08-08 10:22:59
Hsz.: 832
Casillas » 2008-08-07 19:13:27
| nyilván már aktualitását vesztette a dolog ennyi idő alatt, aztán kicsit vicces, hogy most válaszol. szerintem. | |
![]() ![]() ![]() |
mczolly » 2008-08-02 08:49:20
Hsz.: 832
cannibal » 2008-08-02 08:39:29
| majdnem két éves hozzászólásra sikerült válaszolni. gratulálok. | |
![]() |
Norb0 » 2008-08-01 19:57:15
Majd ha sikerül egyszer végigvinni egy küldetést, megkapod az 1%-os mentést Egyébként a Car Tycoon meg nem stratégiai játék. | |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
wasse » 2006-12-31 09:44:12
Hát gyerekek el tértünk a témától.Ez a Car Tycoon részleg.![]() KI tud Car Tycoon mentést küldeni a wasse1@citromail.hu msn címre ![]() THX ![]() | |
Webtárhely kell???Nyűg az ingyenes webtárhelyet...akkor...Itt a helyedWebtárhely kell???Nyűg az ingyenes webtárhelyet...akkor...Itt a helyed |
Casillas » 2006-12-21 18:50:23
Anaconda » 2006-12-21 18:48:34
| húha ennyi pénzt nyertél? hát nem sok a 200 milliárd forinthoz képest! | |
ha sztár vagy akkor érsz el mindent! Ha Hétköznapi ember vagy-akkor senki vagy!!!!!! |
STEVE HUN 008 » 2006-12-21 18:46:34
| Nem kell sztárnak lennem ahhoz, hogy mindent elérjek. Például én pókeren nyertem 50000 forintot, ami egy 15 éves gyerektől (tőlem) nem is olyan rossz. De mégse vagyok sztár. Ez hülyeség | |
Az a lényeg, hogy ragadjon a bélyeg. A többi nem lényeg. ![]() ![]() ![]() ![]() |
Anaconda » 2006-12-21 18:19:16
| steve hun ne az aláírásaalapján ítéldmeg az embert ! aki sztár annak minden elérhető! te egész életedben senki akarsz maradni és s♀egénységben élni? | |
ha sztár vagy akkor érsz el mindent! Ha Hétköznapi ember vagy-akkor senki vagy!!!!!! |
STEVE HUN 008 » 2006-12-20 20:44:04
| Hát anaconda büszke lehetsz magadra: "ha sztár vagy akkor érsz el mindent! Ha Hétköznapi ember vagy-akkor senki vagy!!!!!! " Szép mottó. Gratulálok Ezzel a mondattal már leírtad magadat nálam. Meg szerintem nemcsak nálam. | |
Az a lényeg, hogy ragadjon a bélyeg. A többi nem lényeg. ![]() ![]() ![]() ![]() |
Anaconda » 2006-12-19 16:09:41
| a car tyconn jó! | |
ha sztár vagy akkor érsz el mindent! Ha Hétköznapi ember vagy-akkor senki vagy!!!!!! |
ricsi007 » 2006-11-24 14:58:24
Sztem a Car Tycon az egyik legjobb stratégiai játék régen nagyon sokat jáccottam vele de már lejárt de azért még néha előveszem































