sorrend: hsz/oldal:

Norb0  » 2008-11-21 21:13:11

Kitiltva

Hsz.: 2394

Rákerestem, de nem találtam semmit. Mintha nem is létezne. Tudnál kinket adni? thx





vargapeter  » 2008-08-10 15:01:59

Kitiltva

Hsz.: 4276

Eszembe jutott a másik név,asszem valami Car Industri vagy mi








Szeptemberbe jön az új MetallicA album!jeeeeeeee!

Norb0  » 2008-08-09 18:21:31

Kitiltva

Hsz.: 2394

Csak újra akartam éleszteni a topikot, hogy háromnál több játékosa legyem







vargapeter  » 2008-08-08 12:15:44

Kitiltva

Hsz.: 4276

annak elvileg van valami másik neve,én azzal játszottam,szal benne vagyok abba a háromba








Szeptemberbe jön az új MetallicA album!jeeeeeeee!

mczolly  » 2008-08-08 10:22:59

Admin

Kitiltva

Hsz.: 832

Amúgy minek Car Tycoon topic? Szerintem vagy 3 ember játszhat vele Magyarországon... Persze Emperror vírus topicját feltétlenül törölni kellett


Casillas  » 2008-08-07 19:13:27

Kitiltva

Hsz.: 8442

nyilván már aktualitását vesztette a dolog ennyi idő alatt, aztán kicsit vicces, hogy most válaszol.
szerintem.





mczolly  » 2008-08-02 08:49:20

Admin

Kitiltva

Hsz.: 832

deja vum van... te mindenhova ezt írod be?
Amúgy kit érdekel, hogy milyen régi hozzászólást reagálunk le?


cannibal  » 2008-08-02 08:39:29

Kitiltva

Hsz.: 1325

majdnem két éves hozzászólásra sikerült válaszolni. gratulálok.


Norb0  » 2008-08-01 19:57:15

Kitiltva

Hsz.: 2394

Majd ha sikerül egyszer végigvinni egy küldetést, megkapod az 1%-os mentést Egyébként a Car Tycoon meg nem stratégiai játék.







wasse  » 2006-12-31 09:44:12

Kitiltva

Hsz.: 112

Hát gyerekek el tértünk a témától.Ez a Car Tycoon részleg.
KI tud Car Tycoon mentést küldeni a wasse1@citromail.hu msn címre
THX


Webtárhely kell???Nyűg az ingyenes webtárhelyet...akkor...Itt a helyedWebtárhely kell???Nyűg az ingyenes webtárhelyet...akkor...Itt a helyed

Casillas  » 2006-12-21 18:50:23

Kitiltva

Hsz.: 8442

15 évesen ez bizony illegális volt




SAÚFK | ELK | HBPFK | FMÉHFK


Anaconda  » 2006-12-21 18:48:34

Kitiltva

Hsz.: 101

húha ennyi pénzt nyertél?

hát nem sok a 200 milliárd forinthoz képest!


ha sztár vagy akkor érsz el mindent! Ha Hétköznapi ember vagy-akkor senki vagy!!!!!!

STEVE HUN 008  » 2006-12-21 18:46:34

Kitiltva

Hsz.: 98

Nem kell sztárnak lennem ahhoz, hogy mindent elérjek. Például én pókeren nyertem 50000 forintot, ami egy 15 éves gyerektől (tőlem) nem is olyan rossz. De mégse vagyok sztár. Ez hülyeség


Az a lényeg, hogy ragadjon a bélyeg. A többi nem lényeg.




Anaconda  » 2006-12-21 18:19:16

Kitiltva

Hsz.: 101

steve hun ne az aláírásaalapján ítéldmeg az embert !

aki sztár annak minden elérhető!

te egész életedben senki akarsz maradni és s♀egénységben élni?


ha sztár vagy akkor érsz el mindent! Ha Hétköznapi ember vagy-akkor senki vagy!!!!!!

STEVE HUN 008  » 2006-12-20 20:44:04

Kitiltva

Hsz.: 98

Hát anaconda büszke lehetsz magadra:
"ha sztár vagy akkor érsz el mindent! Ha Hétköznapi ember vagy-akkor senki vagy!!!!!! " Szép mottó. Gratulálok Ezzel a mondattal már leírtad magadat nálam. Meg szerintem nemcsak nálam.


Az a lényeg, hogy ragadjon a bélyeg. A többi nem lényeg.




Anaconda  » 2006-12-19 16:09:41

Kitiltva

Hsz.: 101

a car tyconn jó!


ha sztár vagy akkor érsz el mindent! Ha Hétköznapi ember vagy-akkor senki vagy!!!!!!

ricsi007  » 2006-11-24 14:58:24

Kitiltva

Hsz.: 286

Sztem a Car Tycon az egyik legjobb stratégiai játék régen nagyon sokat jáccottam vele de már lejárt de azért még néha előveszem

wasse  » 2006-07-21 12:56:43

Kitiltva

Hsz.: 112

Car Tycoon


Az én oldalam!!!